• 0532 636 93 90
  • Hasat Sokak No 52 Şişli / Merkez

Hakkımızda

Hakkımızda

Sıra Bizde’’ her Perşembe saat 14:00'te Yaşam TV'de sizlerle Yaşam TV’de yeni bir program başlıyor. Tiyatro oyuncusu ve sunucu Nur GÜNAYın hazırlayıp sunduğu program genç yeteneklerin ortaya çıkmasını hedefliyor. Yaşam TV'deki programı ile ilgili olarak, ‘’ Genç yeteneklerin ortaya çıkmasını hedefliyoruz. Programda her hafta alanında başarılı ve tanınmış bir konuğumuz olacak. Söyleşinin farklı yerlerinde yetenekli gençlerimiz hazırladıkları seyircilerimize sunacaklar. ………………………’’ Nur GÜNAYın hazırlayıp sunduğu ‘’Sıra Bizde’’ her Perşembe saat 14:00'te Yaşam TV'de sizlerle.

Misyonumuz

Tiyatro Toplum Kültürünün Aynasıdır” sözünden yola çıkarak ve insanoğlunun tüm yaşantılarından feyiz alarak; hazırlayacağımız özgün skeçler yoluyla bir nebze de olsa, toplumu aydınlatmaktır. Bu uzun yolda bizim tecrübelerimiz ile sizlerin heyecanı birleştiğinde, hikayelerimizde kendinizi bulacağınızı düşünmekteyiz.

Vizyonumuz

Sizi anlatmak için, SIRA BİZDE programımız ile çağdaş, yenilikçi, yaratıcı hikayeler tasarlamaya devam ederek alanındaki saygınlığını sürdürmektir.

Takım Arkadaşlarımız

Sira Bizde Programına Başvurmak İçin Tıklayabilirsiniz